İşletmeler İçin Google Haritalara Kayıt Hizmeti

İşinizi Google Haritalara kayıt ederek, daha fazla kişinin firmanıza ulaşmasını sağlayın. Bugünden Google Haritalara kayıt olarak daha fazla müşteriye ulaşın.

Google Harita Kayıt Ücretleri
GoogledaUstSiralar

Google Harita Kaydından
Daha Fazlasına Erişin

Google Maps (Haritalara) Kayıt olarak bir harita kaydından daha fazlasına sahip olursunuz. Google aramalarında ve Google Haritalarında işletmenizle daha fazla kişi etkileşime geçer.

KAYDINI BAŞLAT
google harita kaydi

İşletmenizi Büyütmenize Yardımcı Olacak Teknolojiler

Web siteniz olmasa dahi, Google Haritalara kayıtla yeni bir web sitesine sahip olursunuz. Web sitesinin yanısıra işletmenizin büyümesine yardımcı olacak birçok teknoloji ve araçlardan faydalanabilirsiniz.

  • Fotoğraflar ve teklifler yayınlayarak işletmenizi özel kılan özellikleri öne çıkarabilirsiniz.
  • Daha fazla iletişim kanalı daha fazla iş demektir. Müşterileriniz size Google Haritalardan telefon edebilir, mesaj gönderebilir ve yorum yapabilirler.
  • Müşterilerinizin size nasıl ulaştığını görebilirsiniz. Yol tarifi, mağaza ziyareti, telefon araması, Google araması yapanlar v.b. birçok kaynaktan size nasıl ulaştığını detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.
  • Doğrulanmış bilgilerle işinizi ciddiye aldığınız gösterin. Çalışma saatleriniz, ürünleriniz veya menünüzde bir değişiklik mi oldu? Google Haritalara kayıt olarak ile müşterilerinizi işletmenizdeki yenilikler hakkında bilgilendirebilirsiniz.
04hbJTVCZpz

Bügünden Google Haritalara Kayıt Olun
Daha Fazla Kişiye Anında Ulaşın

Google Haritalara Kayıt ücreti tek seferlik 295 TL’dir. (%18 KDV Dahildir) ve kayıtlar ömür boyu kalıcıdır.
Kaydınızın siparişini oluşturduktan sonra ortalama 5-7 iş günü içerisinde kaydınız tamamlanmış ve Google’da gösterime girmiş olacaktır.

Google Harita Kaydınızı Başlatın