Google Reklam Ajansınıza Merhaba Deyin

Google reklam ajansımızla; dönüşüm başına maliyette %20 azalma, iletişim formu gönderimlerinde %71 artış. Bunlar Google Ads reklam ajansımızın sağladığı sonuçlardan yalnızca birkaçıdır. Bu nedenle, şimdi Google reklam teklifinizi talep ederek Google Ads reklamlarından daha fazla gelir elde etmeye merhaba deyin.

GOOGLE REKLAMLARI İÇİN TEKLİF İSTEYİN

Tam Hizmet Google Reklam Ajansıyız

En karmaşık ve titiz reklam platformlarından birinin nasıl kullanılacağını tahmin etmeye çalışmayı bırakın ve işin yükünü bize bırakın.

Daha fazla müşteri, daha fazla satış ve daha fazla kazanç için tüm Google reklam platformlarında mükemmel şekilde koordine edilmiş kampanyalar sunuyoruz.

Google Reklam Ajansımızla,
üç ay veya daha kısa sürede satışlarınızı önemli ölçüde artırın.

İmalat, e-ticaret, turizm ve sağlık gibi çeşitli sektörlerdeki işletmeler için yönettiğimiz 650’den fazla reklam kampanyasıyla 212 Medya, en iyi Google Ads ajanslarından biridir. Çevrimiçi olarak bizimle iletişime geçerek veya 0850 885 09 55 numaralı telefonu arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Neden Google Ads Reklamları ?

Google, insanların ne satın alacaklarını aradığı yerdir. Birisi satmış olduğunuz ürün veya hizmeti aradığı anda Google’da görünür. İşinizi büyütmenin daha verimli bir yolu yoktur.

Google aramalarına reklam verme

Neden 212 Medya Google Reklam Ajansı ?

Gerçek Sonuçlarla İlgileniyoruz

Ekibimiz, işinizi nasıl büyütmeye ve size daha fazla nasıl para kazandırmaya %100 odaklanmıştır.
Sürekliliği sağlamak için her bir reklam hesabı titizlikle takip edilmektedir.

Uzun Dönem Sözleşmelerle İlgilenmiyoruz

Bizimle yola devam etmenizin tek nedeni, size para kazandırmaya devam etmemiz olacak. Sizi bir sözleşmeyle rehin tutmaya inanmıyoruz. Sonuç alamazsak, ödeme almayı ve birlikte yol almayı hak etmiyoruz.
dipnot: Bizimle yola çıkan müşterilerimizin ortalama %95’i devam etmektedir.

GOOGLE REKLAMLARI İÇİN TEKLİF İSTEYİN

Aklınıza Takılan Sorular

Aklınıza takılan diğer sorular için 0850 885 0 955 nolu telefondan veya [email protected] adresinden hemen iletişime geçebilirsiniz.

Bir Google Ads ajansını nasıl seçerim?

Bir Google Ads ajansı (eski adıyla Adwords ajansı) bulmak için yardıma ihtiyacınız olduğunda dikkate almanız gereken birkaç önemli nokta vardır. Öncelikle, Google Ads’ün dijital reklamcılıkta köklü ve rekabetçi bir pazarlama kanalı olduğunu unutmayın. Aralarından seçim yapabileceğiniz o kadar çok ajans var ki, birçoğu belirli sektörlerde uzmanlaşmıştır. Sektörünüzde tutarlı kazançlar ve arama kampanyası vaka çalışmaları konusunda güçlü bir geçmişe sahip, şirket içinde çalışmaya gerek kalmadan ilgili bir dijital pazarlama ajansı bulun veya bize güvenin.

İşletmeniz için yaptığınız tüm içeriklere ulaşabilir miyim?

Kesinlikle; Tüm veriler, görseller, reklam metinleri, videolar v.b. Hedeflerinize ulaşmak için bir araya getirdiğimiz her şeye ulaşabilirsiniz. Hazırladığımız içeriklerle daha sonrasında ister bizimle kalırsınız, ister başka biriyle çalışmaya devam ederseniz.

Google Reklam hesaplarıma ne zaman erişebilirim?

Ne zaman isterseniz. En başından itibaren Google reklam hesaplarınıza tam erişiminizin olmasını sağlıyoruz.

Google Reklam Ajansı ücret yapınız nedir?

Hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak için birkaç farklı fiyatlandırma modeli kullanıyoruz. Hemen teklif almak için iletişime geçin.

Hangi düzeyde Google reklam bütçesine ihtiyacınız var?

Belirli bir minimum veya maksimuma sahip olmasak da, müşterilerimiz genellikle pazarlama kampanyalarına her ay 5.000 ila 100.000 ₺ arasında harcama yapar.

Google reklamcılığı benim için işe yarar mı?

Çeşitli sektörlerde geniş deneyime sahibiz. Olası satış yaratma, e-ticaret veya başka herhangi bir alandaysanız, kesinlikle yardımcı olabiliriz.

Yeni hesaplar oluşturmayı mı yoksa sahip olduğum hesapları kullanmayı mı tercih edersiniz?

Bunu size bırakıyoruz. Ancak, seçim hakkı verildiğinde, zaten Google Ads üzerinden açmış olduğunuz hesaplara bağlı kalmayı seviyoruz.

Güncellemeleri ne sıklıkla göndereceksiniz?

İhtiyaçlarınıza uygun raporlama araçlarımız ve yapılarımız var. Özel panomuzla istediğiniz sıklıkta kontrol edin. Veya en önemli bilgileri içeren düzenli raporlar göndermemize izin verin.