fbpx Skip to main content

Müşterilerinize dinledikleri yerde ulaşmak için

Spotify'de Reklam Vermeye Başlayın

Spotify’da reklam vermeye başlayarak, milyonlarca dinleyicinin, dinledikleri her yerde işletmenizin tanınmasını sağlıyoruz.

Hemen İletişime Geçin
Spotify Reklam Verme

Her Bütçeye Uygun Spotify Reklamları

Spotify reklamlarıyla her bütçeye uygun reklam verebilir ve sonuçların alınmasına yardımcı olan kampanyalar yayınlayabiliriz. İster küresel bir marka olun, ister yerel bir işletme olun, mesajınızı duyurmak için hemen Spotify reklamlarınızı başlatın.

Z Kuşağına Ulaşmanın En Kolay Yolu

Tüm küresel Spotify Free kullanıcılarının 3’te 1’inden fazlası Z Kuşağıdır (18-24). Bu yılın Culture Next raporunda, kültürü, fandomu ve kendilerini yeniden tanımlamak için sesi nasıl kullandıklarını keşfediyoruz. Spotify’de reklam vermeye başlayarak Z kuşağına ulaşın.

Spotify Hakkında Sık Sorulan Sorular

Spotify Nedir ?

Spotify, dünyanın her yerindeki içerik oluşturuculardan milyonlarca şarkıya ve diğer içeriğe erişmenizi sağlayan dijital bir müzik, podcast ve video hizmetidir.

Spotify gerçekten ücretsiz mi?

Spotify Free ile ne elde edersiniz? Spotify’ı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz, ancak özellikleri sınırlıdır. Ücretsiz planda müzik karışık modda çalınabilir ve saatte altı defaya kadar atlayabilirsiniz. Spotify Radio mevcut değil, ancak Daily Mix çalma listelerine erişebilirsiniz.

Spotify Ad Studio Reklam Verme Aracı Nedir?

Ad Studio, Spotify’ın self servis reklam yöneticisidir. Ad Studio ile bir sesli veya video reklam kampanyası oluşturabilirsiniz. Minimum 250 $ bütçeli kampanyalarla dinleyicilere reklamlarınızı ulaştırabilirsiniz.. Dinleyicilere müzik, podcast veya her ikisi üzerinden ulaşın.

Spotify Reklamları Gerçekten İşe Yarıyor mu?

İnsanlar Spotify’a bir müzik akışı platformu olarak güveniyor.  Platformun doğası gereği diğer sosyal medya platformlarına göre negatif yorum etkisi yok, bu yüzden daha pozitif bir platformda reklam vererek daha avantajlı sonuçlar elde edebilirsiniz. Spotify reklamları, normal reklamlardan %25 daha etkilidir. Dünya çapındaki insanlar, ses akışı platformunda en sevdikleri müzikleri dinlemek için günde 99 dakika ile 140 dakika arasında zaman harcamaktadır.

Spotify'ye Nasıl Reklam Veririm ?

Spotify’de reklam vermeye başlamak için hemen bize ulaşın.
0850 885 0 955 | 0850 885 0 955 | destek@212medya.com

WhatsApp