fbpx Skip to main content

Yurtdışına Reklam Vermeye Başlayın

Yurtdışına Reklam Verme Arap Ülkelerine Reklam Verme Afrika Ülkelerine Reklam Verme Amerika'ya Reklam Verme Avrupa Ülkelerine Reklam Verme Asya Ülkelerine Reklam Verme Rusya'ya ve BDT Ülkelerine Reklam Verme Konusunda Uzmanlaşmış Kadromuzla

Uluslararası Pazarlara Kolaylıkla Ulaşmanızı Sağlıyoruz.

Yurtdışındaki potansiyel müşterilerinize; dijital pazarlamanın gücünü kullanarak, markanızın ve ürünlerinizin tanıtımını en üst seviyede yapıyoruz.

Bizi arayın | 0850 885 0 955Bizi arayın | 0850 885 0 955 Bize ulaşın | destek@212medya.comBize ulaşın | destek@212medya.com

212 MEDYA, 2000 senesinden günümüze kadar binlerce firma tarafından tercih edilmiş dijital pazarlama ajansıdır.
Başarıya odaklanmış Dijital Pazarlama Reklam Ajansıyla çalışarak, işinizi bugünden büyütmeye başlayın.

Yurtdışına Reklam Vermede
Bölgeye ve Sektöre Göre Özel Çözümler Üretiyoruz

Yurtdışına internet reklam planlamasını yaparken birçok farklı kanaldan yararlanıyoruz. Çoğu bölgenin veya ülkenin internet kullanım oranları diğerlerine göre farklı olabiliyor. Yurtdışı reklamlarında kişi ve kurumlara ulaşmakta; Google, YouTube, Facebook, Instagram, TikTok, Snapchat, Twitter, Pinterest, WeChat, Quora ve LinkedIn gibi ağları sıklıkla kullanmaktayız. Fakat hem sektörün özel ihtiyaçları ve hemde bölgesel farklılıklardan dolayı, pazar araştırması yaparak daha özel çözümler sunabiliyoruz.

Google’da Yurtdışı Reklam Verme

Google bilindiği üzere Dünya genelinde pazarı domine etmektedir. Birçok yurtdışı reklamında Google’ı kullanarak ilgili ülkelerin arama sonuçlarına reklam vererek kişi/kurumlara ulaşabiliyoruz. Ayrıca Google reklam ağını kullanan sitelerde; ilgili ülkelerin haber, rehber, blog v.b. popüler kullanılan sitelerinde görsel reklamlarla ürün/hizmetlerinizin tanıtımı kolaylıkla yapılabilir.

Facebook’da Yurtdışı Reklam Verme

Facebook Dünya genelinde en fazla kullanıcısı olan platformdur. Temmuz 2021 statista.com verilerine göre 3 milyara yaklaşan aktif kullanıcısı vardır. Bu nedenle şu an için sosyal medya reklamlarında en aktif olarak kullandığımız mecradır. Facebook’la yurtdışına reklam vermede uzman bir ajansla çalışmaya başlayarak reklamlarınızdan en iyi verimi almaya başlayabilirsiniz.

Instagram’da Yurtdışı Reklam Verme

Dünya genelinde 1,5 milyara yakın insan instagramı aktif olarak kullanmaktadır. Ürün/hizmetlerinizi yurtdışında tanıtmanın etkili yollarından birisi de instagram reklamlarıdır. Yurtdışı instagram reklamları; özellikle sağlık turizmi, turizm, yiyecek/içecek ve perakende gibi sektörlerde başarıya ulaşmak için etkilidir.

Yurtdışı Reklam ve Tanıtım Destekleri

KOSGEB‘den %70‘i geri ödemesiz ve toplamda 300.000 ₺‘ye varan Yurtdışı Pazar Destek programından yararlanabilirsiniz. Projenizin yurtdışında tanıtımı için 80.000 ₺ üst limitli “tanıtım giderleri” kapsamından faydalanarak, projenizin reklam ve tanıtımını %70’i geri ödemesiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. KOSGEB’e projenizi sunarken “tanıtım giderleri” kaleminden faydalanmak için konusunda uzman reklam ajansımızla çalışmanız projenizin kabul edilme oranını arttıracaktır. KOSGEB Yurtdışı Pazar Destek programı hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yurtdışı reklam ve tanıtım hizmetleri için bizimle aşağıdaki kanallardan iletişime geçebilirsimiz.

Bizi arayın | 0850 885 0 955Bizi arayın | 0850 885 0 955 Bize ulaşın | destek@212medya.comBize ulaşın | destek@212medya.com

WhatsApp