fbpx Skip to main content

Hakkımızda

212 Medya, dijital pazarlama dünyasına 2008 yılında web sitesi geliştirme hizmeti ile adım attı. İlerleyen yıllarda, 2010’da Google AdWords’ün (şimdiki adıyla Google Ads) potansiyelini fark ederek bu hizmeti portföyümüze ekledik. Ardından, Facebook, Instagram, LinkedIn ve en nihayetinde TikTok reklam hizmetleri ile dijital pazarlama hizmetlerimizi genişlettik. Yılların getirdiği bilgi ve deneyim birikimi, 212 Medya’nın sektörde öne çıkan ve güvenilen bir marka olmasını sağladı.

212 Medya olarak ana faaliyet alanımız, Google, Meta ve LinkedIn reklam danışmanlığı ve yönetimi hizmetleridir. Bu hizmetlerin tamamlayıcısı olarak; e-ticaret sitesi kurulumu, web sitesi tasarımı, arama motoru optimizasyonu, mobil uygulama geliştirme ve sosyal medya yönetimi konularında da uzmanlaştık.

Dijital pazarlama sektörü hızla evrilen bir alan. Bu sebeple, sektörel gelişmeleri ulusal ve uluslararası düzeyde takip etmek, esnekliğimiz ve yenilikçilik anlayışımızın en önemli parçası. Müşterilerimize katma değer sağlayabilecek yenilikleri hızla uygulamaya alarak, işletmelerin rekabetçi avantaj elde etmelerine yardımcı oluyoruz.

Sertifikalı ve deneyimli profesyonellerden oluşan ekibimiz, işletmenizin ihtiyaçlarına özel stratejiler geliştirerek, iş hedeflerinize ulaşmanız için etkili planlar oluşturur.

Gelişmiş dijital çözümler sunan, işinize değer katacak bir reklam ajansı arıyorsanız, 212 Medya ile iletişime geçmekten çekinmeyin.

WhatsApp