Skip to main content

LinkedIn Nedir?

Facebook, Instagram ve Twitter gibi LinkedIn’de bir sosyal ağdır. Ancak çoğu sosyal ağdan farklı olarak LinkedIn, insanların iş bağlantıları kurmalarına, deneyimlerini ve özgeçmişlerini paylaşmalarına ve iş bulmalarına yardımcı olmak için tasarlanmış profesyonel bir ağ sitesidir.

LinkedIn Ne İşe Yarar?

Aktif olarak iş arıyor olun ya da olmayın, LinkedIn işe alım uzmanları ile bağlantı kurmanın harika bir yoludur. İşverenlerin %87’ye kadarı aktif ve pasif iş arayan adayları bulmak için düzenli olarak LinkedIn’i kullanıyor. LinkedIn ayrıca işletmeler arası (B2B) için etkili pazarlama ve satış aracıdır.

LinkedIn Premium Nedir?

LinkedIn’in premium ücretli sürümünde 4 ayrı plan sunulmaktadır. LinkedIn Premium planlar ve başlıca özellikleri aşağıda listelenmiştir.

LinkedIn Premium Fiyatları 2022

  • LinkedIn “Kariyer” ücretli sürümü aylık 117,99 ₺’den sunulmaktadır. Yeni iş bulma potansiyelinizi artıracak araçlarla donatılmıştır. Profilinizi görüntüleyenleri, aylık 5 InMail, şirket içgörüler ve maaş içgörüleri, 16.000’den fazla LinkedIn Learning eğitimi gibi araçları kullanmanıza olanak sağlar.
  • LinkedIn “Business” ücretli sürümü aylık 188,79 ₺’den sunulmaktadır. Premium Business hesaba sahip olanlar, ücretsiz sürüme göre 6 kat daha fazla görünürlük elde ederler. Aylık 15 InMail, sınırsız kişi arama, 6.000’den fazla LinkedIn Learning eğitimi gibi özellikleri barındırır.
  • LinkedIn “Sales Navigator Core” ücretli sürümü aylık 267,99 ₺’den sunulmaktadır. Tüm “Business” sürümü özelliklerinin yanı sıra, “Sales Navigator” platformuna erişime ve aylık 50 InMail özellikleri sunar.
  • LinkedIn “Recruiter Lite” ücretli sürümü aylık 494,99 ₺’den sunulmaktadır. “Recruiter Lite” platformuna erişim sağlamaktadır. Aylık 30 InMail, 20’den fazla gelişmiş arama filtresi ve aday arama gibi gelişmiş özelliklere sahiptir.
LinkedIn Reklamları

LinkedIn Reklamları

LinkedIn Reklamları ve LinkedIn’e Reklam Verme

B2B için mükemmel pazarlama araçların sunan LinkedIn’de reklamlarla da birçok pazarlama aracına ulaşabilirsiniz. LinkedIn reklamları diğer sosyal ağlara göre çok daha pahalıdır.

LinkedIn reklamları, çeşitli sponsorlu gönderiler ve diğer yöntemlerle LinkedIn sosyal ağlarına erişim sağlayan ücretli bir pazarlama aracıdır. Linkedin Ads, B2B şirketlerinin potansiyel müşteriler, çevrimiçi tanınma, içerik paylaşma ve daha fazlasını oluşturması için güçlü bir pazarlama aracıdır.

LinkedIn reklam verme, şirketlere yalnızca daha fazla erişim ve tanınırlık sağlamakla kalmaz, aynı zamanda satışları artırma, yetenekli insanları işe alma ve bir endüstrinin sosyal medya varlığının bir parçası olma fırsatı sunar.

WhatsApp