Skip to main content

SEO Yeni İşler Getirir

İş için SEO’ya odaklanmak ve zaman ayırmak işinizi büyütmenize yardımcı olacaktır. İşletmelerin%70’i SEO’nun en etkili teklif üretim aracı olduğunu söylüyor. Bunun nedeni, 

SEO’ya birlikte gelen web sitesi trafiğidir. SEO bir pazarlama aracına dönüşeceğinden dolayı, yeni müşteriler aramak yerine web sitesi trafiği ile birlikte gelen yeni müşterilere odaklanırsınız.

Yeni İçeriklerle Etki Alanınızı Genişletin

Bu SEO ile ilgili şimdiye kadar okuduğunuz en doğru ifade olabilir: içerik kraldır. Arama motorları, arama sonuçlarıyla alakalı reklamları görüntüleyerek para kazanırlar. Ne kadar çok içerik oluşturursanız ve kullanıcıların aradıkları şeyler ne kadar alakalı olursa, arama sıralamanızı iyileştirme şansınız o kadar yüksek olur.

Web sitenizi düzenli olarak güncelleyin. Yeni ürünler veya endüstri trendleri hakkında haftalık blog yazısı ekleyin. İnsanların aradığı sık sorulan soruları yanıtlayan sayfalar oluşturun.

TBM  Reklamcılığınızı Geliştirin

SEO genişletilmiş bir oyundur. Yeni içerik oluşturmak ve arama motorlarının sizi daha yüksek sıralamaları için sinyal veren bir bağlantı stratejisi oluşturmak zaman alır. Ancak, zamanla, kullandığınız en etkili pazarlama taktiği olabilir. SEO çabalarınızı tamamlamak için tıklama başına ödeme (TBM) reklamlarıyla birleştirmeyi düşünün.

TBM, organik sıralamalarınızın iyileşmesini beklerken ürün ve hizmetlerinizi arama sonuçlarının en üstünde sunmanıza olanak tanır. Ayrıca yeni pazarlara ulaşmak veya temel işiniz için SEO’ya güvenirken yeni ürünler tanıtmak için PPC reklamlarını kullanabilirsiniz.


Google’a reklam vermek için https://212medya.com.tr/google-reklamlari/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

SEO İşiniz İçin En İyi Yatırımdır

Bununla birlikte, SEO işiniz için hayati önem taşır; Deneyimli bir profesyonel pazarlama ortağı, özel ihtiyaçlarınıza ve hedeflerinize göre SEO hizmetleri sağlayabilir ve hedeflerinize daha verimli bir şekilde ulaşabilir. 

Müşterinin satın alma kararını güçlendirmenin en etkili yollarından biri görünürlüğünüzü artırmaktır. Müşteriler gördükleri ve tanıdıkları markalara güvenir. SEO, adınızı arama sonuçları listesinin en üstünde konumlandırmasına yardımcı olur ve sizi müşterilerinizin ve potansiyel müşterilerinizin önünde tutar.


SEO Fiyatları ve paketleri hakkında bilgiye https://212medya.com.tr/seo-hizmeti/ adresinen ulaşabilirsiniz.

WhatsApp